Libido

Od roku przyjmuje lek antydepresyjny z grupy SSRI. Objawy depresyjne ustąpiły, ale zauważyłem u siebie spadek libido. Czy to jest objaw uboczny tego leku? Tak rzeczywiście może być. W przypadku długotrwałej terapii lekami z grupy SSRI objawem ubocznym mogą być dysfunkcje seksualne. Dotyczy to przede wszystkim mężczyzn. Ale proszę się nie martwić - po zakończeniu terapii objawy powinny ustąpić. Pozdrawiamy stowarzyszenie APD
zobacz inne wiadomości »

   





wiecej>>>


Serdecznie zapraszamy na nasz coroczny Koncert Pogodny!

wiecej>>>


European Depression Day 2013

wiecej>>>


Radość jest...
O depresji mówić można również w sposób pogodny – przekonywali 25 lutego, czołowi polscy artyści w czasie charytatywnego Koncertu Pogodnego Radość jest…, który odbył się w warszawskim Teatrze Polonia. Dochód z koncertu zostanie przekazany na działania edukacyjna dla pacjentów z depresją i ich rodzin.
wiecej>>>


 

© Stowarzyszenie APD 2004 designed by C A N O N I A